Atrakcje dla uczestników

Komitet organizacyjny I Zjazdu Absolwentów, Przyjaciół i Studentów WFiIS AGH przygotował wiele atrakcji dla uczestników, m.in.:

 • Zestaw upominkowy dla każdego uczestnika Zjazdu
  Zestaw zawiera elegancki kufel upamiętniający I Zjazd Absolwentów, Przyjaciół i Studentów WFiIS AGH oraz gadżety związane z Wydziałem i Uczelnią

 

 • Elegancki bankiet w Klubie Studio
  Wszystkich uczestników zapraszamy na bankiet w Klubie Studio, przygotowany przez Fundację Studentów i Absolwentów AGH „ACADEMICA”. W menu dania zimne i gorące, dostępne w formie szwedzkiego stołu przez cały czas trwania imprezy. Na barze różnego rodzaju napoje w okazyjnych cenach.
  NAPOJE DOSTĘPNE W KLUBIE STUDIO

 

 • Mini-konferencja „Osiągnięcia pracowników i absolwentów WFiIS AGH”
  Uczestników zapraszamy na krótkie 10-minutowe referaty przygotowane przez pracowników i absolwentów WFiIS, mówiące o osiągnięciach naukowych i pozanaukowych oraz dalszej karierze.

 

 • Występ Orkiestry Reprezentacyjnej AGH
  Orkiestra Reprezentacyjna Akademii Górniczo-Hutniczej to grupa około 50 muzyków, których łączy przede wszystkim wspólna pasja do muzyki. Zrzesza młodych ludzi, którzy poza studiowaniem na co dzień różnych kierunków pragną wspólnie tworzyć muzykę. Występuje zarówno w klubach krakowskich jak i na międzynarodowych festiwalach zawsze przy rozentuzjazmowanej publiczności. Dodatkowo uświetnia wszystkie ważne wydarzenia Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, takie jak: inauguracja roku akademickiego, Barbórka, Dzień Hutnika, Juwenalia czy wreszcie Dzień Otwarty AGH. Orkiestra podczas roku akademickiego gra szereg stałych koncertów w Klubie GWAREK oraz w Klubie STUDIO.
  oragh_logo

 

 • Występ grupy teatralnej improwizacyjnej So Close!
  SoClose to grupa młodych i zdolnych ludzi, którym jakieś trzy lata temu przyszedł do głowy dość nietypowy pomysł – odejść od komputera i spróbować swoich sił w improwizacji scenicznej. Założyli swoją grupę, która początkowo liczyła w przybliżeniu jakieś 300 osób. Okazało się jednak, że sztuka odgrywania spektakli na poczekaniu, to nie taki łatwy kawałek chleba i z czasem pozostało ich jedenaścioro. Przetrwali najsilniejsi. Są bezwzględni. Gotowi na wszystko. Przybiorą każdą postać sceniczną, przeniosą Was do każdego zakątka na ziemi. Jedyne czego potrzebują, to Waszych sugestii, gdyż to na ich podstawie zbudują swój wyjątkowy i tylko raz ukazany spektakl.
  „Szapo bas” –Grażyna Torbicka
  „ So this is how Polish people have fun. Intresting.”– The New York Times
  „So Close, no matter how far” – Metallica
  so_close

 

 • Prezentacja historii Wydziału
  Zbiór zdjęć przygotowany z pomocą prof. Andrzeja Zięby i prof. Krzysztofa Wierzbanowskiego pozwoli każdemu na odświeżenie pamięci i przywołanie wspomnień z czasów studenckich

 

 • Możliwość zakupu koszulek wydziałowych oraz specjalnych koszulek odblaskowych z motywami fizycznymi

 

 • Konkursy z udziałem uczestników Zjazdu