zjazd

Impreza z okazji Dni Hoborskiego!

W dniach 6-9 listopada 2014 na naszej Uczelni będziemy świętować Dni Hoborskiego – święto upamiętniające pierwszego Rektora AGH. Dowiedzieć się czegoś więcej o tej wybitnej postaci polskiej nauki możecie TUTAJ. O obchodach Dni Hoborskiego możecie poczytać TUTAJ. Z okazji święta trzy wydziały – Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej, Wydział Matematyki Stosowanej i Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki przygotowały wiele atrakcji dla studentów :)

Jedną z nich jest impreza w Klubie Karlik dla studentów wszystkich trzech wydziałów :) Odbędzie się ona 6. listopada o 21:00. Bilety w symbolicznej cenie 2 zł można nabyć w pokoju 105/D11 podczas dyżurów i w DS Alfa w pokoju 416A. Jeśli odwiedziecie nas w biurze, to macie szansę na nabycie koszulek wydziałowych oraz koszulek odblaskowych od firmy REFLE, które reklamowaliśmy przy okazji poprzedniej imprezy integracyjnej White Party! :)

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/526827320753822

Pozdrawiamy