zjazd

IMPREZA INTEGRACYJNA!

 

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH zaprasza wszystkich studentów na Imprezę Integracyjną pod hasłem “WHITE PARTY”. Wszyscy ubieramy się na biało, odbijamy od siebie wszystkie światła w klubie i świecimy się od UV! :) Białe koszule, sukienki, marynarki, bluzki, białe koszulki wydziałowe lub KOSZULKI ODBLASKOWE OD FIRMY REFLE (info poniżej) ;) – wszystko mile widziane! Serdecznie zapraszamy zwłaszcza studentów I roku, dla których będzie to pierwsza okazja, żeby poznać studiowanie także od drugiej strony ;)

Miejsce: Klub Karlik, ul. Reymonta 17
Kiedy: środa, 22.10.2014, godz. 21:00
Imprezę poprowadzi znany i lubiany DJ Antybiotyk
Happy Hours na wszystkie marki napojów do godziny 23:00!

Bilety w cenie 4 zł do nabycia podczas dyżurów członków WRSS w pokoju 105/D11 oraz w akademiku Alfa w pokojach 165 i 416A w godzinach dostępności lokatorów. Swoją pulę biletów dostaną także starości grup i starości I roku – zachęcamy do kupowania u nich!
Bilety będą też dostępne przed wejściem do klubu w dniu imprezy – cena wejścia wynosi wtedy 5 zł.

100 pierwszych osób na imprezie dostanie ZIMNY BONUS w postaci pewnego napoju energetycznego :) Przeprowadzimy też konkursy, w których będą do wygrania gadżety wydziałowe!

Nawiązaliśmy też kontakt z firmą REFLE produkującą odzież odblaskową! REFLE zaoferowało nam zrobienie koszulek odblaskowych z motywami fizycznymi specjalnie na WHITE PARTY Jest to znakomita alternatywa dla standardowych odblaskowych elementów, które od 1 września jesteśmy zobowiązani nosić po zmroku poza terem zabudowanym. Koszulki są w bardzo okazyjnych cenach – 35 zł / szt. Dostępne będą podczas naszych dyżurów we wtorek oraz na samej imprezie – po wejściu do Karlika EDYCJA ŚCIŚLE LIMITOWANA! DOSTĘPNA TYLKO TERAZ Z OKAZJI IMPREZY!

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony firmy REFLE: http://refle.pl/ oraz polubienia ich facebookowego profilu: https://www.facebook.com/reflepl

Serdecznie zapraszamy!
Zabierzcie ze sobą znajomych!
Zapełnijmy cały klub!

Koordynatorzy imprezy: Kamil Rejczyk, Paweł Miry