zjazd

Naukowy wyjazd zagraniczny 2013

Jak co roku WRSS WFiIS pragnie zaprosić Was na Naukowy wyjazd zagraniczny dedykowany dla studentów naszego wydziału. W tym roku planujemy odwiedzić poszczególne państwa-miasta w poszczególnych dniach:

3.06 (pon)-4.06: Czechy-Praga-
4.06: Austria-Wiedeń-
4.06-5.06: Słowacja-Bratysława-(SAS- institute of physic/Comenius university-department of Nuclear Physics and Biophysics )
5.06-6.06:  Węgry-Budapeszt (PAKS)
6.06-7.06:  Węgry-Eger
7.06(pt): Polska-Kraków :)

Koszt całego wyjazdu to 250 zł/os. W tej cenie oferujemy wam:

-opłacenie kosztów podróży (autokar)
-noclegi (Praga, Bratysława, Budapeszt, Eger)
-wejście do instytutów naukowych

Cena nie pokrywa kosztów jedzenia i dodatkowego ubezpieczenia.

Planujemy również dłuższe postoje w podanych wyżej miastach, ale nie zapewniamy innych “atrakcji turystycznych”- dlatego, zwiedzanie pozostawiamy wam na własną rękę :)

Zapisy ruszają już 20.05 (poniedziałek) i potrwają do 25.05 (piątku). Z zapisami startujemy równo o godzinie 20:00- tutaj na stronie!

Niestety z uwagi na to, że jest tylko 50 miejsc, podczas zapisów będziemy brać pod uwagę dlaczego to własnie ty powinniście pojechać  na wyjazd, twoją działalność na uczelni i rok studiów. Kolejnym kryterium będzie- kto pierwszy ten lepszy!

Bardzo prosimy przed zapisaniem się zapoznać się z treścią regulaminu:

>>REGULAMIN WYJAZDU<<

W razie pytań piszcie na maila: ola.maczel@gmail.com

Zapraszamy jak zwykle do polubienia naszego fanpaga na facebooku  https://www.facebook.com/wfiis :)